Podsumowanie grudnia w klasie II i III

• 6. XII Mikołajki w Orońsku
• 12.XII Mikołajki z PGE w MCK – u.
W ramach imprezy Mikołajkowej dzieci obejrzały spektakl teatralny „Kryształowa Królowa Śniegu”. Wzięły udział w animacjach balonikowych – każde dziecko otrzymało balonik w kształcie zwierzaka. Podziwiały szczudlarzy. Największą atrakcją było spotkanie z Mikołajem oraz słodkie upominki.
• 10 – 14.XII Stypendiada wczesnoszkolna
W dniach 10 – 14 grudnia w naszej szkolne odbył się ogólnopolski konkurs „Stypendiada wczesnoszkolna dla klas 2 i 3”, którego koordynatorem były p. Anna Cukrowska i p. Magdalena Nowek. Konkurs był przeprowadzony w 4 kategoriach: czytelniczy (10.XII), ortograficzny (11.XII), matematyczny (12.XII) i plastyczny (13 i 14.XII). Największym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny – 13 osób i matematyczny 10 osób. Wszystkie materiały konkursowe zostały odesłane do Organizatora 17 grudnia. Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Trzymajcie kciuki!!!
• 17.XII Warsztaty bożonarodzeniowe
Podczas tegorocznych warsztatów uczniowie klas II i III pod kierunkiem swoich wychowawczyń wykonali piękne bombki świąteczne. Dzieci poznały metodę decupagu – technikę z serwetką. Takie warsztaty bożonarodzeniowe to połączenie przyjemności z nauką.
• 19.XII Wigilia
19 grudnia w klasach II i III odbyła się Wigilia. Dzieląc się opłatkiem uczniowie składali sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Raczyliśmy się łakociami przygotowanymi dla nas przez rodziców, którym bardzo dziękujemy.
Słuchaliśmy i śpiewaliśmy kolędy. Było wiele radości.

zapraszamy do albumu:

« poprzedni artykuł   następny artykuł »