Pan Prezydent czyta dzieciom

4 maja 2017 r. gościliśmy w naszej szkole Pana Krzysztofa Myszkę - Zastępcę Prezydenta miasta Skarżyska - Kamiennej. W ramach propagowania czytelnictwa Nasz Gość spotkał się z dziećmi oddziału przedszkolnego i klas I – III. Zachęcał dzieci do czytania książek, podkreślając jego znaczenie w osiąganiu sukcesów szkolnych. Przeczytał naszym najmłodszym uczniom kilka wierszy Jana Brzechwy, m.in.: „Samochwała”, „Leń”, „Katar” oraz „Językowe wygibasy” Anny  Paszkiewicz, „Chrząszcze w trzcinie”, „Żabka”’ „Wróbelek” Hanny Łochockiej. Dzieci chętnie  włączyły się do wspólnego czytania wiersza „Katar”, powtarzając po każdym wersie: „A PSIK!”. Było wesoło, a miłą niespodzianką dla dzieci były słodycze od Prezydenta.

zobacz galerię

zobacz na skarzysko24.pl

« poprzedni artykuł   następny artykuł »