Start > Wydarzenia > Konkursy > Aktualności > Informacje o szkole: styczeń - luty 2015
Informacje o szkole: styczeń - luty 2015

12.02.2015 r.

Podsumowanie wyników w nauce za I półrocze roku szkolnego 2014/2015 zaprezentowały uczennice klasy V i przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego - Agata Mysior i Julia Mazurkiewicz pod czujnym okiem p. Kingi Bugajskiej (opiekuna SU).

podsumowanie

MH

11.02.2015 r.

W naszej szkole wszystko poczerwieniało i poróżowiało za sprawą zbliżającego się Dnia Zakochanych. Jak zwykle Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Kingą Bugajską stanął na wysokości zadania i przygotował konkurs na najbardziej czerwono-różową osobę. Zwyciężczynią została Julia M. (kl. V), która miała na sobie ponad 35 czerwono-różowych rzeczy. Na drugiej pozycji uplasowała się Zuzanna K. (kl. V). Gratulujemy dziewczynom pomysłowości ;) Również młodsze dzieci chętnie wzięły udział w konkursie, mogliśmy podziwiać wiele ciekawych kreacji w stylu Spiderman czy klaun. Po konkursie odbyło się tradycyjne rozdanie poczty walentynkowej, na którą dzieci czekały już od kilku dni. Spotkanie zakończyła dyskoteka przygotowana przez szóstoklasistów, na której bawił się każdy niezależnie od wieku.

Walentyki 2015

MH

23.01.2015 r.

W naszej szkole zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla zaproszonych gości. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dzieci z klas młodszych wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały  program artystyczny. Były to wzruszające wiersze, piosenki okolicznościowe, inscenizacje związane tematycznie z tym świętem. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki.  Wielką przyjemność sprawiły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane przez dzieci upominki. Po zakończeniu uroczystości mili goście zostali zaproszeni na  słodki  poczęstunek.

23 stycznia 2015 r.

Obejrzyj krótki film z występu :)

LG

« poprzedni artykuł   następny artykuł »