Start > Wydarzenia > Konkursy > Maj - Czerwiec 2014
Maj - Czerwiec 2014

26.06.2014 r.

Odbył sie już VII szkolny konkurs czytelniczy dla klas II-III oraz IV-VI. Łącznie brało w nim udział 12 uczniów. W kategorii klas mlodszych I miejsce zajęła Emilia Gadecka (kl. III), II miejsce - Wiktoria Cader, a III mijesce - Wiktoria Mysior. W kategorii klas starszych I miejsce zajął Jakyb Bugajski (kl. IV), II miejsce - Natalia Cader, a III miejsce - Agata Mysior. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe.

konkurs

21.05.2014 r.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegu ulicznym "Błękitna Wstęga Kamiennej". Nasi biegacze stanowili silną 19-osobową grupę. Największy sukces odniosła Kinga Jankowska z oddziału przedszkolengo, która zajęła I miejsce. V miejsca w swoich kategoriach wiekowych uzyskały: Amelia Mazurkiewicz (kl. I) i Agata Mysior (kl. IV). GRATULACJE!

Biegi 1

Biegi 2

MS

15.05.2014 r.

Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu gościło laureatów Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Św. Kazimierzu Patronie naszej diecezji. Naszą szkołę reprezentował Jakub Bugajski z kl. IV. Wysoki wynik uzyskany przez Kubę czyni go specjalistą w tym temacie! Gratulacje!

Seminarium

Rozdanie

MS

14.05.2014 r.

Uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym "I dziewczyny, i chłopaki wiedzą, co to dobre smaki". Uczniów do konkursu przygotowały p. Lidia Grzegorczyk i p. Beata Półtorak.

6.05.2014 r.

W XIV Międzygimnazjalnym Konkursie o Unii Europejskiej uczniowie klasy V: Arkadiusz Lisowski, Sebastian Mróz i Natalia Cader zajęli IV miejsce. Uczniów do konkursu przygotował p. Stefan Sorbian.

MH

« poprzedni artykuł   następny artykuł »