Start > Wydarzenia > Konkursy > Wrzesień - Październik 2013
Wrzesień - Październik 2013

22.10.2013 r.

W minionym roku szkolnym 2012/2013 nasza szkoła wzięła udział w XI edycji Ogólnopolskiej Akcji PCK "Gorączka złota".

Zbieraliśmy pieniądze o nominałach 1, 2 i 5 groszy. Ogółem zebraliśmy ponad 320 złotych.

W związku z powyższym Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Skarżysku-Kamiennej nadał naszej szkole tytuł: "Największego Zbieracza Złota".

VD

22.10.2013 r.

Natalia Cader, Krystian Bzymek i Sebastian Mróz zajęli trzecie miejsce w  VII Edycji Powiatowego Konkursu „Bezpieczeństwo na Piątkę” . Konkurs organizowany jest rokrocznie dla dzieci z V klas szkół podstawowych i dotyczy tematyki związanej z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Do konkursu zgłosiło się łącznie piętnaście szkół z terenu powiatu skarżyskiego.

LG

W niedzielę 13 października 2013 r.  odbyły się biegi uliczne - V Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego. Wzięło w nim udział 17 uczniów z naszej szkoły:

Kamila Lisowska - kl. VI

Zuzanna Koselnik - kl. IV

Agata Mysior - kl. IV

Jakub Bugajski - kl. IV

Krzysztof Półtorak - kl. IV

Paweł Mazur - kl. III

Wiktoria Cader - kl. II

Amelia Mazurkiewicz - kl. I

Karol Krajcarz- kl. II

Damian Siuda - kl. II

Karol Jankowski - kl. I

Konrad Herka - kl. I

Sandra Siuda - kl. I

Gabriela Huszno - kl. 0

Kinga Jankowska - kl. 0

Nikola Szyszko - kl. 0

Maciej Bugajski - kl.0

Największe sukcesy odnieśli nasi najmłodsi uczniowie z oddziału przedszkolnego i kl. I-III. Kinga Jankowska  zajęła I miejsce, Sandra Siuda - II miejsce, Nikola Szyszko - VI miejsceKonrad Herka - IV miejsce, Amelka Mazurkiewicz - V miejsce.

Wśród starszych uczniów na najwyższym podium stanęła Agata Mysior  z kl. IV.

Gratulacje dla nagrodzonych!!!

Podziękowania dla wszystkich, którzy biegali !!!

Biegi

MS

« poprzedni artykuł   następny artykuł »