Start > Wydarzenia
Wrzesień - Październik 2008

Dziękujemy:

?     p. Elżbiecie Bilskiej, p. Edycie Gnat, p. Monice Kopeć, p. Nataszy Krajcarz, p. Grzegorzowi Karpecie za dowóz dzieci na basen, zawody sportowe i do MCK.

?     p. Jolancie i Ireneuszowi Stępień za przekazanie zabawek do oddziału przedszkolnego.

?     Rodzicom uczniów klasy I za pomoc w organizacji uroczystości „Pasowania na ucznia".

?     Rodzicom - za włączenie się w zbiórkę makulatury.

Listopad - Grudzień 2007

Dziękujemy:

- p. Andrzejowi Kurek za wpłatę 150 zł na promocję szkoły.

- p. Zofii Kozłowskiej z Zakładu Oczyszczania Miasta i p. Małgorzacie i Włodzimierzowi Kalbarczyk z firmy ROB - BUT za ufundowanie tablic dydaktycznych.

- p. Monice i Jackowi Mączka oraz p. Monice i Hubertowi Mysior za przekazanie zabawek do oddziału przedszkolnego.

- p. Małgorzacie Osuch, p. Renacie Marcinkowskiej, p. Grzegorzowi Karpeta, p. Edycie i Zbigniewowi Gnat, p. Małgorzacie Strószczyk za dyspozycyjność i pomoc w dowożeniu dzieci na różne imprezy.

««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»