Start > Wydarzenia
Listopad - Grudzień 2010
W grudniu został przeprowadzony w klasach I-III konkurs plastyczny Być bliżej Chrystusa. Do etapu diecezjalnego zostały zakwalifikowane prace: Krzysztofa Sasala z kl. I, Damiana Miądzla z kl. II i Patrycji Ślęzak z kl. III.

10.12.2010 r.

Patryk Gnat okazał się bezkonkurencyjny w Mikołajkowym Turnieju Pływackim Szkół Podstawowych i Gimnazjów Skarżyska-Kamiennej. Płynąc na 50 m stylem dowolnym stanął na najwyższym stopniu podium.

Turniej 2010

27.11.2010 r.

W sobotę Patryk Gnat startował w kolejnych zawodach Małej Ligi Pływackiej 08/2010 w Kielcach. Patryk zajął II miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym z wynikiem 32.68 w kategorii 11 lat i III miejsce na 100 m stylem grzbietowym z wynikiem 1:24.06 w kategorii 11 lat.

Mała Liga Pływacka 2010

10.11.2010 r.

Emilia Gadecka z oddziału przedszkolnego wystąpiła w finale III Skarżyskiego przeglądu pieśni patriotycznej im. gen. Antoniego Hedy Szarego. Emilka za swój występ otrzymała wyróżnienie. W konkursie tym wystąpiła również uczennica klasy IV - Kasia Półtorak.

Przegląd

4.11.2010 r.

Odbył się I etap konkursu humanistycznego, w którym udział wzięli uczniowie klasy VI: Krzysztof Bilski, Patryk Gula, Kinga Marcinkowska i Magdalena Mróz.

Wrzesień - Październik 2010

Dziękujemy:

- Urzędowi Miasta Skarżyska-Kamiennej, Zarządowi Banku Spółdzielczego w Suchedniowie i p. Jerzemu Miazgowiczowi za pokrycie kosztów wykonania tablicy pamiątkowej upamiętniającej nadanie imienia szkole,

- p. Barbarze Piątek i p. Januszowi Sieczka  oraz Agencji Wydawniczo-Poligraficznej PiS za nieodpłatne wydrukowanie cegiełek na sztandar szkoły,

- Komitetowi Społecznemu  rozprowadzającemu cegiełki na sztandar szkoły tj. p. Beacie Półtorak, p. Monice Mysior, p. Małgorzacie Osuch, p. Grażynie Bieszczad, p. Annie Noskiewicz i p. Andrzejowi Dąbrowskiemu,

- p. Zbigniewowi Półtorak za wykonanie znaczków na stoliki dla dzieci z oddziału przedszkolnego i za dar drzewca do sztandaru szkoły,

- p. Katarzynie Sobczak za projekt wizerunku patrona na sztandar,

- p. Markowi Szczepanik za płaskorzeźbę do odlewu wizerunku patrona,

- p. Ireneuszowi Szklarskiemu za projekt kompozycji tablicy upamiętniającej nadanie imienia szkole,

- p. Franciszkowi Staniszewskiemu i p. Grzegorzowi Głowackiemu za dofinansowanie uroczystości nadania imienia szkole,

- p. Annie Mackiewicz za okolicznościowy tort,

- rodzicom: p. Katarzynie Zalewskiej, p. Agnieszce Puchalskiej, p. Jowicie Sielskiej oraz nauczycielom i pracownikom szkoły  za ciasta na okolicznościowy poczęstunek,

- p. Monice Kopeć za dekoracje i kompozycje kwiatowe,

- p. Grażynie Bieszczad za pomoc w przygotowaniu dekoracji,

- p. Edycie i Zbigniewowi Gnat, p. Hubertowi Mysior, p. Annie Mackiewicz, p. Grażynie Bieszczad, p. Annie Banaszczyk, p. Katarzynie Zalewskiej, p. Marcinowi Krajcarz i p. Monice Kopeć za dowóz dzieci na uroczystości, zawody sportowe i konkursy.

««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»