Start > Wydarzenia
Listopad - Grudzień 2013

Dziękujemy:

- za gorące serca tym, którzy włączyli się w akcję "Gorączka złota". Ilość "złota" zebrana w naszej szkole dała nam I miejsce w powiecie !

- wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę żywności i innych akcesoriów dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Szydłowcu. Ofiarodawcy są godni naśladowania !

Styczeń - Luty 2014

8.01.2014 r.

W Diecezjalnym konkursie wiedzy dla klas IV-VI udział wzięli: Izabela Ślęzak, Karol Strószczyk, Kamila Lisowska, Patrycja Bzymek, Klaudia Osuch, Roksana Szymańska, Andrzej Mysior, Beniamin Kasprzyk, Jakub Bugajski i Krzysztof Półtorak. Zwycięzcą etapu szkolnego został Jakub Bugajski (kl. IV). Gratulujemy i trzymamy kciuki !

7.01.2014 r.

W diecezjalnym konkursie plastycznym "Wierzę w Syna Bożego" naszą szkołę reprezentować będą prace Bartka Sobótki z kl. II i Pawła Mazura z kl. III.

Uczniowie z klas IV-VI brali udział w konkursie wiedzy biblijnej. Po dwóch etapach zwyciężczynią, która będzie reprezentować szkołę w ostatnim, diecezjalnym etapie, jest Magda Makocka (kl. V).