Start > Wydarzenia
Andrzejki w przedszkolu!

Pewnego dnia do naszego oddziału zawitała wróżka, która widziała przyszłość przedszkolaków w szklanej kuli. Przepowiedziała nam, że wkrótce dostaniemy mnóstwo prezentów, a do naszego przedszkola przyjdzie jakiś ważny gość. Ciekawe kto to będzie?J Oprócz tego mieliśmy mnóstwo ciekawych wróżb i zabaw andrzejkowych. Okazało się, że w tym roku pierwszy zakocha się Czaruś J. Dziękujemy za pomoc mamie Honoratki, mamie Mai oraz mamie Oli. Ukłony dla wróżki Wiktorii.J

Smacznie i zdrowo w przedszkolu!

W naszym przedszkolu zagościły smaczne i zdrowe warzywa oraz owoce. Niezawodni rodzice dostarczyli góry kolorowych smakołyków. Przedszkolaki uczyły się wszystkimi zmysłami – dotykały, smakowały, wąchały i podziwiały. Świetnie opanowały umiejętność robienia i jedzenia sałatki warzywnej. Zaprzyjaźniły się z warzywnymi stworkami. Owoce rozpoznawały z zamkniętymi oczami. Gratulujemy Fabianowi, który wykonał pierwszy krok do warzywnego świata!