Start > Wydarzenia
Konkurs plastyczny
W Szkole Podstawowej nr 9 odbył się Plastyczny Konkurs Diecezjalny dla uczniów klas I-III. Tytuł konkursu brzmiał: "Wszyscy jesteśmy misjonarzami".
Wzięło w nim udział 15 uczniów. Komisja wybrała po jednej pracy z każdej grupy wiekowej. Wybrane prace zostały przekazane do Wydziału Katechetycznego w Radomiu.
Finał, czyli uroczyste otwarcie wystawy i wręczenie dyplomów będzie miało miejsce 15 marca w Radomiu.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

Wyjazd do teatru
25 stycznia uczniowie klas IV – VI byli w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach na spektaklu pt. „ Ania z Zielonego Wzgórza”. Dla większości była to pierwsza wizyta w prawdziwym teatrze. Niektórzy, sceptycznie nastawieni, wyszli bardzo zadowoleni. Sztuka się wszystkim podobała, szczególnie, że oglądaliśmy ją z I i II rzędu. Niektórzy nawet mieli okazję na bezpośredni kontakt z aktorami!
Zdaliśmy egzamin z Kodeksu Kulturalnego Widza. Dzieci już proszą o następny spektakl.