Start > Wydarzenia
Memory Master
Jeszcze przed świętami 11 uczniów klas 4 - 6 wzięło udział w ogólnopolskim konkursie leksykalnym z języka angielskiego "Memory Master".
Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

"Konkurs z jajem"
Uczniowie klasy drugiej i trzeciej w marcu wzięli udział w „Konkursie z jajem” organizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.
Przedmiotem konkursu było ozdobienie jaja wielkanocnego bądź wydmuszki techniką tradycyjną lub dowolną. Konkurs miał na celu propagowanie spontanicznej ekspresji plastycznej dzieci i pogłębianie wiedzy związanej z kultywowaniem tradycji Świąt Wielkanocnych.
Nasi uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i zaangażowaniem, a ich prace zostały zaprezentowane w Wojewódzkim Domu Kultury 31 marca 2017r. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.