Start > Wydarzenia > Konkursy > Aktualności
Październik 2007

30 października uczniowie kl. V z pomocą wychowawczyni, po raz pierwszy w naszej szkole z okazji Halloween zorganizowali dyskotekę.

 

23 października uczniowie klas 0 - III pojechali do Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" do Kielc na przedstawienie pt. "Przygody Koziołka Matołka". Po przedstawieniu uczestniczyli w lekcji teatralnej.

 

22 października odbyło się "Pasowanie na ucznia". W obecności pani Dyrektor, rodziców, przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie zaprezentowali program artystyczny. Na pamiątkę tego miłego wydarzenia wszyscy uczniowie klasy I dostali pamiątkowe dyplomy. Za występ zostali nagrodzeni brawami oraz upominkami od Rady Rodziców, SU i rodziców. 

 

Pasowanie - 2007

 

 

Zobacz galerię

 

19 października na zaproszenie SU w naszej szkole gościli przedstawiciele Klubu Sokolników PIELESZ z Suchedniowa. Na ciekawą prelekcję i pokaz ptaków drapieżnych do naszej szkoły przyszli zaproszeni uczniowie z opiekunami ze szkół nr: 2, 4, 7, 8 i 13. Obejrzeliśmy występ Zespołu Sygnalistów Myśliwskich, a spotkanie zakończyło się ogniskiem.

 

 

Sokolnicy

 

Zobacz galerię

 

17 i 18 października uczniowie klasy VI poznawali uroki Gór Świętokrzyskich uczestnicząc w wycieczce edukacyjnej dofinansowanej w ramach programu "Podróże historyczno - kulturowe w czasie i przestrzeni".

 


13 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Część artystyczną przygotowała klasa VI pod kierunkiem p. Małgorzaty Strószczyk. W tym dniu gościliśmy emerytowanych nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Uczniowie wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły złożyli serdeczne życzenia, wręczyli własnoręcznie wykonane laurki oraz czekoladki. Z okazji DEN nagrody za osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze oraz pracę i zaangażowanie na rzecz szkoły otrzymały: p. Lidia Grzegorczyk - Nagroda Prezydenta Miasta Skarżyska, p. Małgorzata Strószczyk - Nagroda Dyrektora, p. Agnieszka Karpeta - Nagroda Dyrektora, p. Marta Curył - wyróżnienie Dyrektora.

 

 

DEN 2007

 

 

Zobacz galerię

 

11 października uczniowie kl. IV i V pojechali do Muzeum Etnograficznego Wsi Kieleckiej do Tokarni.
 


 

 
Wrzesień 2007

Dziewczynki pamiętały o swoich kolegach i z okazji ich święta poczęstowały wszystkich chłopców słodyczami, a po południu wszyscy świetnie bawili się na dyskotece zorganizowanej również specjalnie dla chłopców.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 47 z 47

Treści i zdjęcia przygotowują nauczyciele placówki. Informacje zamieszcza Iza Michalska.

@2007 SP9 Skarżysko-Kamienna
Wszelkie prawa zastrzeżone