Start > Wydarzenia > Konkursy > Aktualności
Informacje o szkole: listopad - grudzień 2008

Z okazji zakończenia obchodów 85 — lecia nadania praw miejskich dla Skarżyska - Kamiennej, 4 grudnia podczas sesji Rady Miasta wręczono pamiątkowe grawertony zasłużonym mieszkańcom. Wśród wyróżnionych mieszkańców jest Pani Dyrektor Renata Bilska. Gratulujemy!

18. XII. 2008 r.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia uczniowie ki. III i  IV pod kierunkiem p. Małgorzaty Strószczyk przedstawili Jasełka. Pani Joanna Kaluga wraz z dziewczynkami z ki. II - VI przygotowała koncert kolęd. We wspólnym kolędowaniu przy choince uczestniczyły: radna p. Joanna Robakowska, p. Monika Osińska, p. Maria Wagner oraz p. Katarzyna Woźniak.

13. XII. 2008 r.

Wszyscy uczniowie z ki. II i III uczestniczący w zajęciach z informatyki w ramach programu „Dla mnie, dla ciebie - każdy potrafi" otrzymali paczki mikołajkowe.

12. XII. 2008 r.

Uczniowie ki. II - VI uczestniczyli w koncercie Majki Jeżowskiej. Niektórym uczniom udało się zdobyć autograf piosenkarki.

8 XII. 2008 r.

Dzieci z klasy „0" świetnie bawiły się w centrum zabaw „Kuleczkowo".

5. XII. 2008 r.

Uczniowie ki. IV - VI w MCK obejrzeli przedstawienie pt. „ Legendy Orła Białego".

26. XI. 2008 r.

W świetlicy szkolnej odbyła się udana zabawa andrzejkowa z wróżbami.

11. XI. 2008 r.

Uczniowie:   Kinga Marcinkowska, Sylwia Półtorak i Robert Ciesielski uczestniczyli w centralnych obchodach Święta Niepodległości w naszym mieście oraz złożyli kwiaty pod pomnikiem Bojowników o Wolność i Niepodległość.

10. XI. 2008 r.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klasy V pod kierunkiem p. Stefana Sorbiana przygotowali uroczysty apel.

7. XI. 2008 r.

W MCK odbył się I Skarżyski Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Generała Antoniego Hedy - Szarego „Z pieśnią do Niepodległej"'. Naszą szkołę w kategorii klas I - III reprezentowała Kasia Półtorak (ki. II), która zaśpiewała pieśń pt. „Piechota". W kategorii klas IV - VI Ola Kopeć zaśpiewała piosenkę pt. „Biały krzyż".

Informacje o szkole: wrzesień - październik 2008

Bądź eko!

Nasza szkoła przystąpiła do kampanii edukacyjno - reklamowej prowadzonej przez Urząd Miasta Skarżysko - Kamienna, dotyczącej kwestii wywożenia śmieci i opłaty mieszkańców za wykonanie tej usługi. Włączmy się czynnie w ochronę środowiska. Nasi uczniowie już zbierają makulaturę. W ten sposób ratujemy drzewa rosnące w lasach. Tona makulatury oszczędza życie sosnom, które wycięto by z przeznaczeniem na papier.

27. X. 2008 r.

„Bądź bezpieczny na drodze" - pod takim tytułem odbyły się zajęcia dla dzieci klas 0 - II, które przeprowadzili przedstawiciele Straży Miejskiej. Każde dziecko otrzymało znaczek odblaskowy.

23. X. 2008 r.

To był ważny dzień dla „pierwszaków". W obecności Pani Dyrektor, wychowawczyni, przedstawicieli  SU oraz rodziców  pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie.

21. X. 2008 r.

Drużyna w składzie: Wojtek Bieszczad, Sebastian Majewski, Mateusz Miądzel, Artek Osuch, Kamil Rymowski, Marcin Merchel, Tomek Strószczyk i Kuba Wojtachnio uczestniczyła w Mistrzostwach Skarżyska - Kamiennej w piłce nożnej chłopców klas IV - VI.

20. X. 2008 r.

Uczniowie klas młodszych w MCK obejrzeli baśń muzyczną pt. „W tajemniczej krainie krasnali".

16. X. 2008 r.

W ramach Światowego Dnia Walki z Głodem członkowie szkolnego koła PCK zorganizowali w szkole akcję „Kanapka dla każdego". Uczniowie wspólnie z opiekunką PCK p. Violettą Dąbrową przygotował i kanapki, którymi częstowali uczniów naszej szkoły.

26. IX. 2008 r.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły włączyli się do corocznej akcji „Sprzątanie Świata - Polska 2008". W tym roku akcja przebiegała pod hasłem „Ziemia w Twoich rękach" i szczególny nacisk położony był na sprzątanie lasów.

Uczniowie klas 0 - III posprzątali boisko, plac szkolny i teren wokół szkoły. Uczniowie starsi wraz z leśniczym Nadleśnictwa Skarżysko sprzątali pobliski las.

13. X. 2008 r.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła s\ą uroczysta akademia. Część artystyczną przygotowała klasa VI pod kierunkiem p. Wiesławy Jędrzejczyk. W tym dniu gościliśmy emerytowanych nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Uczniowie wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły złożyli serdeczne życzenia.

30. IX. 2008 r.

W Dniu Chłopaka wszyscy chłopcy usłyszeli serdeczne życzenia oraz dostali drobne upominki od swoich koleżanek, a po południu wszyscy świetnie bawili się na dyskotece zorganizowanej specjalnie dla chłopców.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»