Start > Wydarzenia > Podziękowania
Styczeń - Luty 2009

Dziękujemy:

?    rodzicom uczniów klas 0 - III za pomoc przy organizacji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

?    p. Monice Kopeć i p. Grażynie Bieszczad za pomoc w organizacji uroczystości w dn. 3.02. 2009 r.

?    p. Jerzemu Bieszczad za wykonanie podłogi w pracowni komputerowej.

?    p. Andrzejowi Połeć za pomoc przy montażu zlewu z szafką w kuchni.

Listopad - Grudzień 2008

Dziękujemy:

?     radnej p. Joannie Robakowskiej za podarowanie paczek mikołajkowych wszystkim uczniom naszej szkoły.

?     p. Arkadiuszowi Gula za zreperowanie szkolnego sprzętu grającego i podgrzewacza wody.

?     p. Monice Kopeć za wykonanie stroików świątecznych i choinki do sali klasy IV.

?     p. Agnieszce Kaludze, p. Małgorzacie Karpeta i p. Roksanie Kasprzyk za dowiezienie dzieci z klasy „0" do centrum zabaw „Kuleczkowo".

Wrzesień - Październik 2008

Dziękujemy:

?     p. Elżbiecie Bilskiej, p. Edycie Gnat, p. Monice Kopeć, p. Nataszy Krajcarz, p. Grzegorzowi Karpecie za dowóz dzieci na basen, zawody sportowe i do MCK.

?     p. Jolancie i Ireneuszowi Stępień za przekazanie zabawek do oddziału przedszkolnego.

?     Rodzicom uczniów klasy I za pomoc w organizacji uroczystości „Pasowania na ucznia".

?     Rodzicom - za włączenie się w zbiórkę makulatury.

Listopad - Grudzień 2007

Dziękujemy:

- p. Andrzejowi Kurek za wpłatę 150 zł na promocję szkoły.

- p. Zofii Kozłowskiej z Zakładu Oczyszczania Miasta i p. Małgorzacie i Włodzimierzowi Kalbarczyk z firmy ROB - BUT za ufundowanie tablic dydaktycznych.

- p. Monice i Jackowi Mączka oraz p. Monice i Hubertowi Mysior za przekazanie zabawek do oddziału przedszkolnego.

- p. Małgorzacie Osuch, p. Renacie Marcinkowskiej, p. Grzegorzowi Karpeta, p. Edycie i Zbigniewowi Gnat, p. Małgorzacie Strószczyk za dyspozycyjność i pomoc w dowożeniu dzieci na różne imprezy.

Wrzesień - Październik 2007

Dziękujemy:

- Ks. proboszczowi Adamowi Wysockiemu za przekazanie pieniędzy zebranych podczas sierpniowej mszy św. Pieniądze te (320 zł) zostały przeznaczone na doposażenie świetlicy szkolnej.

- p. Arkadiuszowi Gula za pomoc w naprawie sprzętu nagłaśniającego.

- p. Marianowi Wojtachnio za wykonanie obudowy na grzejniki w sali gimnastycznej.

- p. Edycie i Zbigniewowi Gnat, p. Arturowi Łyżwa, p. Dorocie Połeć, p. Elżbiecie Bilskiej, p. Renacie i Henrykowi Kamińskim, p. Anecie Lisowskiej, p. Dorocie Merchel, p. Robertowi Półtorak, p. Małgorzacie Kotańskiej za dowiezienie dzieci na zawody sportowe oraz opiekę podczas zawodów.

- p. Małgorzacie i Sławomirowi Kotańskim, p. Robertowi Półtorak, p. Henrykowi Kamińskiemu, p. Arturowi Łyżwa, p. Zbigniewowi Gnat, p. Grzegorzowi Karpeta, p. Sylweriuszowi Kwiatkowskiemu za odnowienie sali gimnastycznej w czasie wakacji.

- p. Zbigniewowi Półtorak za prace hydrauliczne w pomieszczeniu magazynowym.

- p. Małgorzacie Kotańskiej i p. Grzegorzowi Karpeta za dostarczenie do szkoły dużej ilości makulatury.

- p. Sławomirowi Kotańskiemu, p. Grzegorzowi Karpeta, p. Henrykowi Kamińskiemu, p. Arturowi Łyżwa, p. R. Półtorak za uporządkowanie terenu wokół szkoły.

- p. Krzysztofowi Saramak i p. Wiesławie Malec za zakupienie po 4 komplety warcab, szachów i gier edukacyjnych do świetlicy szkolnej.

««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»