Start > Wydarzenia > Podziękowania
Podziękowania
Grudzień - Styczeń 2010/2011

Dziękujemy:


- rodzicom uczniów klas 0 – III za pomoc w organizacji Dnia Babci i Dziadka,
- p. Monice i Hubertowi Mysior za dowiezienie dzieci na przedstawienie do Szkoły Muzycznej,
- rodzicom dzieci z oddziału przedszkolnego za zakupienie choinki i ozdób świątecznych,
- p. Jerzemu Bieszczad za bezpłatne położenie wykładziny PCV – tarket  w sali edukacji wczesnoszkolnej,

- p. Grażynie Bieszczad za prace krawieckie na potrzeby szkoły,

- p. Monice Ciesielskiej za przeprowadzenie w klasie VI na lekcji wychowawczej pogadanki na temat zawodu pielęgniarki - położnej,

- p. Annie Mackiewicz, p. Urszuli Staniszewskiej i p. Monice Mysior za przekazanie zabawek do oddziału przedszkolnego i świetlicy szkolnej,

- p. Jolancie i Ireneuszowi Stępień za piękny podarunek do sali komputerowej w postaci choinki.

 

Choinka
 
Dziękujemy paniom, które upiekły ciasta na zabawę sylwestrową:
 
- p. Annie Skarbek
- p. Irminie Siuda
- p. Kindze Bugajskiej
- p. Beacie Półtorak
- p. Teresie Mazurkiewicz
- p. Agnieszce Kaluga
- p. Renacie Ślęzak
- p. Monice Mysior
- p. Karolinie Szymańskiej
- p. Annie Magiera
- p. Edycie Gnat
- p. Dorocie Malik
- p. Jadwidze Klepner
- p. Małgorzacie Strószczyk
 
Dziękujemy za pomoc przy organizacji zabawy sylwestrowej:
 
- p. Agnieszce Kaluga
- p. Karolinie Szymańskiej
- p. Roksanie Kasprzyk
- p. Annie Magiera
- p. Dorocie Połeć
- p. Edycie i Zbigniewowi Gnat oraz ich synowi Patrykowi
- p. Pawłowi Bugajskiemu
- p. Marcinowi Krajcarz i córce Zuzi
- p. Arturowi Mazurkiewicz
- p. Barbarze Lipnickiej
- p. Wandzie Półtorak
- p. Ninie Półtorak
- p. Arturowi Łyżwa
- p. Piotrowi Dolęga
 
Wrzesień - Październik 2010

Dziękujemy:

 

- Urzędowi Miasta Skarżyska-Kamiennej, Zarządowi Banku Spółdzielczego w Suchedniowie i p. Jerzemu Miazgowiczowi za pokrycie kosztów wykonania tablicy pamiątkowej upamiętniającej nadanie imienia szkole,

- p. Barbarze Piątek i p. Januszowi Sieczka  oraz Agencji Wydawniczo-Poligraficznej PiS za nieodpłatne wydrukowanie cegiełek na sztandar szkoły,

- Komitetowi Społecznemu  rozprowadzającemu cegiełki na sztandar szkoły tj. p. Beacie Półtorak, p. Monice Mysior, p. Małgorzacie Osuch, p. Grażynie Bieszczad, p. Annie Noskiewicz i p. Andrzejowi Dąbrowskiemu,

- p. Zbigniewowi Półtorak za wykonanie znaczków na stoliki dla dzieci z oddziału przedszkolnego i za dar drzewca do sztandaru szkoły,

- p. Katarzynie Sobczak za projekt wizerunku patrona na sztandar,

- p. Markowi Szczepanik za płaskorzeźbę do odlewu wizerunku patrona,

- p. Ireneuszowi Szklarskiemu za projekt kompozycji tablicy upamiętniającej nadanie imienia szkole,

- p. Franciszkowi Staniszewskiemu i p. Grzegorzowi Głowackiemu za dofinansowanie uroczystości nadania imienia szkole,

- p. Annie Mackiewicz za okolicznościowy tort,

- rodzicom: p. Katarzynie Zalewskiej, p. Agnieszce Puchalskiej, p. Jowicie Sielskiej oraz nauczycielom i pracownikom szkoły  za ciasta na okolicznościowy poczęstunek,

- p. Monice Kopeć za dekoracje i kompozycje kwiatowe,

- p. Grażynie Bieszczad za pomoc w przygotowaniu dekoracji,

- p. Edycie i Zbigniewowi Gnat, p. Hubertowi Mysior, p. Annie Mackiewicz, p. Grażynie Bieszczad, p. Annie Banaszczyk, p. Katarzynie Zalewskiej, p. Marcinowi Krajcarz i p. Monice Kopeć za dowóz dzieci na uroczystości, zawody sportowe i konkursy.

 

 

 
Cegiełki

W imieniu Pani Dyrektor, Rady Pedagogicznej, pracowników, rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej Nr 9

składamy podziękowanie za zakup cegiełek

następującym osobom:

 

Absolwenci klasy 6 SP9 2009/2010
Adamus-Kopeć Anna
Arak Bartłomiej
Arak Halina
Arak Marek
Arak Michał
Bajor Jolanta
Banaszczyk Anna
Barwicka Danuta
Bastrzyk Danuta
Bętkowski Andrzej
Bieniek Ewa
Bieniek Przemysław
Bieszczad Grażyna i Jerzy
Bieszczad Michał
Bilska Renata
Bilska Teresa
Bilski Paweł
Bilski Radosław
Błaszczyk Elżbieta i Marek
Bodo Mariusz
Brzezińska Bożena
Bugajska Anna i Łukasz

Bugajski Jakub
Bylica Jakub
Bylica Maciej

Bzymek Sylwia i Krzysztof

Chłopek Anna i Piotr

Chruścińska Natalia
Cukrowska Anna
Dąbrowa Katarzyna i Marcin
Dąbrowa Łukasz
Dąbrowa Małgorzata i Jerzy
Dąbrowa Violetta
Dąbrowa Zofia
Dąbrowski Andrzej
Dolęga Magdalena
Dolęga Piotr
Dolęga Remigiusz
Drab Artur
Duklas Barbara i Grzegorz
Dygas Irena i Stanisław
Dziarek Teodora
Dziuba Mirosław
Dzwonkowski Michał
Fiutowski Leszek
Fornal Dorota
Fornal Elżbieta i Artur
Frydrych Jadwiga
Frydrych Paweł
Gębska Aneta
Gizińska Aleksandra
Gliński Cezary
Głogowska Elżbieta
Głuch Dominika
Gnat Edyta i Zbigniew
Goguł Anna
Grzegorczyk Lidia
Gwarek Renata
Huszno Monika
Janiec Danuta i Jan
Jędrys Michał
Jędrzejczyk Wiesława
Jężyk Jacek
Kaczmarczyk Adam
Kaczorek Monika i Zbigniew
Kaluga Agnieszka
Kaluga Sebastian
Kamińska Renata i Henryk
Karlińska Aneta
Karpeta Agnieszka
Karpeta Grzegorz
Karwińska Kasia i Marcin
Kasprzyk Dariusz
Kasprzyk Roksana i Piotr
Kępa Dorota
Kępa Teresa
Kocz Iwona
Kohel Zdzisława
Kołomańska Małgorzata
Kołomański Bogdan
Kołomański Sławomir
Kopeć Monika i Cezary
Kornacka Elżbieta
Koselnik Krystyna
Kotańska Krystyna i Marian

Kotańska Małgorzata

Kotański Sławomir

Kotte Katarzyna
Krajcarz Zuzanna
Kręcisz Tomasz
Krzepkowska Zofia
Kwiaciarnia "Kornelia"
Lipnicka Alicja
Lipnicka Barbara
Lisowska Agnieszka
Lisowska Aneta
Ludew Halina
Luzeńczyk Jacek
Łakomiec Grażyna i Jan
Łukomska Elżbieta
Łyżwa Agnieszka i Artur
Łyżwa Iwona
Mackiewicz Anna
Madej Barbara i Marcin
Magiera Anna i Piotr
Makocka Anna i Bogdan
Malik Magdalena i Półtorak Dariusz
Marcinkowska Renata
Marczak Wojciech
Materek Jolanta
Matusińska Ewa
Mazur Małgorzata
Mazurkiewicz Teresa i Artur
Miądzel Beata i Rafał
Miądzel Monika i Dariusz

Miczek Mariusz

Miczek Urszula i Jan
Midor Jagoda
Midura Józef
Miernik Marzanna
Minda Marta
Mróz Sebastian
Mysior Janina
Mysior Monika i Hubert
Mysior Monika i Michał
Mysior Wadiusz
Niewczas Elżbieta
Noskiewicz Anna
Nurzyńska Agnieszka
Ołub Barbara
Osuch Małgorzata i Zbigniew
Paliga Stanisława i Jan
Pasińska Barbara
Pasiński Łukasz
Piętak Dariusz
Piętak Henryk
Pisarczyk Józef
Półtorak Agata
Półtorak Agnieszka i Eugeniusz
Półtorak Alicja i Mirosław
Półtorak Barbara
Półtorak Beata
Półtorak Grażyna
Półtorak Grzegorz
Półtorak Irena
Półtorak Jacek
Półtorak Jadwiga i Zygmunt
Półtorak Jolanta
Półtorak Kazimierz
Półtorak Marta
Półtorak Waldemar
Półtorak Wanda
Półtorak Zofia
Prokopowicz Anna
Prokopowicz Halina i Tadeusz
Prokopowicz Michał
Przygoda Jerzy
Puchalska Agnieszka i Piotr
Pulut Grażyna
Pulut Hubert
Radomski Ryszard
Randla Krzysztof
Rodzice z dziećmi klasy "I" r. 2010/2011
Rozmus Monika
Rurarz Bożena
Rurarz Monika
Sala Renata
Sasal Krzysztof
Sielski Bartosz
Siuda Irmina
Siwiec Sławomir
Skonieczko Małgorzata
Smurzyński Krzysztof
Sobótka Teresa
Sowa Danuta i Ryszard
Stachowicz Ewa
Staniec Mirosława i Andrzej
Staniszewska Ula
Stępień Adam
Stępień Agnieszka
Stępień Aleksandra
Stępień Andrzej
Stępień Bożena
Stępień Bożenna
Stępień Cecylia
Stępień Daniel
Stępień Ewa
Stępień Jerzy
Stępień Jolanta
Stępień Kamila
Stępień Renata i Zbigniew
Stępiński Michał
Stopińska Ewa

Strószczyk Karol

Strószczyk Małgorzata
Szcześniak Agnieszka i Michał
Szewczak Jan
Sztab Barbara i Piotr
Szumielewicz Anna i Robert
Szymaniak Stanisław
Ścierka Maria
Ślęzak Jolanta
Ślęzak Przemysław
Ślęzak Renata i Daniel

Ślusarczyk Zdzisław

Śmigiel Anna
Śpiewak Konrad
Terembulak- Gładyś Paulina
Tomczyk Ewa
Tylko Martyna

Walkowiak Adolf
Wiatr Monika
Wieczorek Artur
Wieczorek Ewa
Wnukowska Barbara
Wojtachnio Anna i Marian
Zając Krystyna
Zalewska Katarzyna
Zuba Ewa
Żaczek Renata

 

Państwa ofiarność pozwoliła zakupić sztandar szkoły i współfinansować wykonanie tablicy pamiątkowej.

 
Maj - Czerwiec 2010

Dziękujemy:

 

- p. Marcinowi Krajcarz i p. Sławomirowi Zalewskiemu za pomoc w dowiezieniu dzieci na uroczystości na Cmentarzu Wojennym w lesie,

- p. Jolancie i Ireneuszowi Stępień za przekazanie gier planszowych dla dzieci z oddziału przedszkolnego,

- wszystkim rodzicom klas młodszych za pomoc przy organizacji Dnia Rodzica,

- p. Annie i Andrzejowi Mackiewicz za przekazanie pieniędzy na zakup przyborów i zabawek do świetlicy szkolnej.

 
Marzec - Kwiecień 2010

Dziękujemy:

 

 - p. Renacie Marcinkowskiej, p. Piotrowi Puchalskiemu, p. Piotrowi Gwarek za opiekę i dowóz dzieci do Biblioteki Miejskiej w Skarżysku - Kamiennej,

- p. Piotrowi Półtorak, p. Arkadiuszowi Gula, p. Tadeuszowi Salwerowicz, p. Janowi Pasińskiemu za dowóz dzieci na uroczystości.

 
Styczeń - Luty 2010

Dziękujemy:

 

- Radzie Rodziców i Radzie Osiedla za inicjatywę zorganizowania zabawy sylwestrowej i przekazanie dochodu z tej zabawy na potrzeby szkoły,

- Wszystkim rodzicom zaangażowanym w pomoc w przygotowaniu zabawy sylwestrowej oraz Zuzi Krajcarz - najmłodszemu pomocnikowi, zaangażowanemu w przedsylwestrowe przygotowania,

- Komendantowi p. Sylwestrowi Hamerze i strażakom z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kam. oraz prezesowi p. Andrzejowi Markiewiczowi i strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej za usunięcie śniegu z dachu szkoły,

- p. Arturowi Mazurkiewiczowi  za dostarczenie piachu do posypywania alejek obok szkoły,

- p. Annie Mackiewicz  za ufundowanie pączków wszystkim uczniom,

- p. Małgorzacie Osuch  za dowiezienie dzieci na konkurs recytatorski.

 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 25

Treści i zdjęcia przygotowują nauczyciele placówki. Informacje zamieszcza Iza Michalska.

@2007 SP9 Skarżysko-Kamienna
Wszelkie prawa zastrzeżone