Start > Wydarzenia > Podziękowania
Listopad - Grudzień 2013

Dziękujemy:

- za gorące serca tym, którzy włączyli się w akcję "Gorączka złota". Ilość "złota" zebrana w naszej szkole dała nam I miejsce w powiecie !

- wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę żywności i innych akcesoriów dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Szydłowcu. Ofiarodawcy są godni naśladowania !

MS

Styczeń - Luty 2014

DZIĘKUJEMY:

- rodzicom uczniów klas I – III za pomoc w dowiezieniu dzieci do „Kuleczkowa”,

- rodzicom uczniów klas 0 – III za pomoc w organizacji Dnia  Babci  i Dziadka.

Wrzesień - Październik 2013

Dyrektor, Nauczyciele i Uczniowie oraz Rodzice składają serdeczne podziękowania dla Pana Ryszarda Nosowicza Prezesa Zarządu Fundacji Agencji Rozwoju Regionalnego w Starachowicach za przekazanie 9 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem na potrzeby uczniów Szkoły Podstawowej Nr 9 w Skarżysku-Kamiennej. Przekazany sprzęt pozwoli doskonalić umiejętności informatyczne uczniów.

Dziękujemy p. Małgorzacie Mazur za podarowanie zabawek do zerówki.

Marzec - Kwiecień 2013

- p. Monice i Cezaremu Kopeć za kupienie kółek ringo,
- p. Wadiuszowi Mysior, p. Pawłowi Mysior, p. Pawłowi Bugajskiemu, p. Jackowi Półtorak, p. Krzysztofowi Skonieczko za pomoc przy zbiórce elektrośmieci.

Listopad - Grudzień 2012

Dziękujemy:

- p. Jerzemu Bieszczad i p. Michałowi Bieszczad za transport pralki do zakładu naprawczego,

- p. Annie Mackiewicz, p. Agnieszce Kaludze, p. Sylwii Bzymek, p. Małgorzacie Osuch i p. Irminie Siuda za dowiezienie dzieci na zabawę mikołajkową do hali sportowej MCSiR w Skarżysku – Kam.

- p. Monice Wiatr za podarowanie choinki do sali, w której uczą się uczniowie kl. III,

- wszystkim uczniom i ich rodzicom, którzy przyłączyli się do zbiórki zabawek i ubrań dla potrzebujących dzieci z Polski i Ukrainy,

Maj - Czerwiec 2012

Dziękujemy:

- Radzie Osiedla „Pogorzałe” za przekazanie nagrody pieniężnej  naszej szkole, zdobytej podczas I Sportowego Turnieju Osiedli Skarżyska – Kam.

- funkcjonariuszom policji w Skarżysku - Kamiennej za zapewnienie bezpieczeństwa podczas biegu ekologicznego,

- p. Sylwii Bzymek, p. Annie Mackiewicz, p. Grażynie Bieszczad, p. Urszuli Staniszewskiej, p. Renacie Ślęzak za pomoc podczas V Międzyszkolnego Ekologicznego Biegu Patrolowego,

- p. Grażynie Bieszczad i p. Edycie Gnat za pomoc w transporcie i obsługę fotograficzną podczas XVII edycji biegu ulicznego „O Błękitną Wstęgę Kamiennej”,

rodzicom uczniów klas 0 - III za pomoc w przygotowaniu uroczystości Dnia Rodzica.

««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»