Start > Wydarzenia > Konkursy
Wrzesień - Październik 2013

22.10.2013 r.

W minionym roku szkolnym 2012/2013 nasza szkoła wzięła udział w XI edycji Ogólnopolskiej Akcji PCK "Gorączka złota".

Zbieraliśmy pieniądze o nominałach 1, 2 i 5 groszy. Ogółem zebraliśmy ponad 320 złotych.

W związku z powyższym Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Skarżysku-Kamiennej nadał naszej szkole tytuł: "Największego Zbieracza Złota".

VD

22.10.2013 r.

Natalia Cader, Krystian Bzymek i Sebastian Mróz zajęli trzecie miejsce w  VII Edycji Powiatowego Konkursu „Bezpieczeństwo na Piątkę” . Konkurs organizowany jest rokrocznie dla dzieci z V klas szkół podstawowych i dotyczy tematyki związanej z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Do konkursu zgłosiło się łącznie piętnaście szkół z terenu powiatu skarżyskiego.

LG

W niedzielę 13 października 2013 r.  odbyły się biegi uliczne - V Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego. Wzięło w nim udział 17 uczniów z naszej szkoły:

Kamila Lisowska - kl. VI

Zuzanna Koselnik - kl. IV

Agata Mysior - kl. IV

Jakub Bugajski - kl. IV

Krzysztof Półtorak - kl. IV

Paweł Mazur - kl. III

Wiktoria Cader - kl. II

Amelia Mazurkiewicz - kl. I

Karol Krajcarz- kl. II

Damian Siuda - kl. II

Karol Jankowski - kl. I

Konrad Herka - kl. I

Sandra Siuda - kl. I

Gabriela Huszno - kl. 0

Kinga Jankowska - kl. 0

Nikola Szyszko - kl. 0

Maciej Bugajski - kl.0

Największe sukcesy odnieśli nasi najmłodsi uczniowie z oddziału przedszkolnego i kl. I-III. Kinga Jankowska  zajęła I miejsce, Sandra Siuda - II miejsce, Nikola Szyszko - VI miejsceKonrad Herka - IV miejsce, Amelka Mazurkiewicz - V miejsce.

Wśród starszych uczniów na najwyższym podium stanęła Agata Mysior  z kl. IV.

Gratulacje dla nagrodzonych!!!

Podziękowania dla wszystkich, którzy biegali !!!

Biegi

MS

Maj - Czerwiec 2013

27.06.2013 r.

W II semestrze odbył się VI szkolny konkurs czytelniczy - w kwietniu dla klas II-III, a w maju dla klas IV-VI. Wzięło w nim udział 14 uczniów z klas młodszych i 3 ucznów z klas starszych.

W kategorii klas II-III - I miejsce zajęła Julia Mazurkiewicz, II miejsce  Agata Mysior, a III miejsce - Emilia Gadecka.

W kategorii klas IV-VI - I miejsce zajęła Magda Makocka, II miejsce Zuzanna Krajcarz, a III miejsce - Izabela Ślęzak.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe.

Konkurs czytelniczy 2013

BP

12.06.2013 r.

Odbyły się 18-te biegi uliczne "Błękitna Wstęga Kamiennej". Naszą szkołę reprezentowało 18 uczniów. Na podium w swoich kategoriach wiekowych stanęli: Amelia Mazurkiewicz, Wiktoria Mysior, Bartosz Sobótka, Karol Krajcarz, Natalia Bzymek. O podium otarł się Paweł Mazur, który zajął IV miejsce.

Bieg uliczny 2013

MS

7.06.2013 r.

Nasz szkolny zespół Ekoland zajął X miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Drugie Życie Elektrośmieci". Miejsce to zagwarantowało nam nagrody dla szkoły oraz indywidualne dla uczestniczek konkursu. Szkoła otrzymała aparat fotograficzny i dysk zewnętrzny do komputera, a każda z uczestniczek odtwarzacz MP4.

Uroczysta Gala połączona z wręczaniem nagród odbyła się w piątek 7 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Udział w Gali na długo pozostanie w naszej pamięci, podobnie jak  jedyny w swoim rodzaju koncert zespołu "Paresłów", który śpiewał o elektrogratach i o tym, jak zmieniać świat.

Po uroczystej Gali laureaci konkursu mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić z przewodnikiem Stadion Narodowy.

Dodatkową atrakcją było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, gdzie sami mogliśmy wykonywać różne doświadczenia.

Okazało się, że uzbieraliśmy ponad 6 ton zużytych sprzętów!! Oznacza to, że aż taka ilość zostanie przetworzona zgodnie z prawem i dla pożytku środowiska. Gratulujemy nagród i wspaniałej wycieczki! :-)

Warszawa - 7 czerwca 2013 r.

AC

21.05.2013 r.

W Szkolnym Konkursie Przyrodniczym, orgaznizowanym przy współpracy z Nadlesnictwem Skarżysko, I miejsce zajął Mikołaj Mączka, II - Zuzanna Krajcarz i III - Jakub Ciesielski. Gratulujemy!

MH

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»