Start > Wydarzenia > Konkursy
Marzec - Kwiecień 2011

27.04.2011 r.

Chłopcy z klasy V - Wojciech Kamiński i Maciej Łyżwa oraz z klasy VI - Krzysztof Bilski i Filip Kopeć wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Skarżysku-Kamiennej.

15.04.2011 r.
Tego dnia odbył się Wiosenny Turniej Pływacki w Skarżysku-Kamiennej dla szkół podstawowych i gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy II: Damian Miądzel i Arkadiusz Lisowski, z klasy IV - Zuzanna Krajcarz i z klasy V - Patryk Gnat.

I miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym z wynikiem 30,46 w kategorii klasy V zajął Patryk Gnat. Patryk po raz kolejny potwierdził, że w swojej kategorii wiekowej na terenie naszego miasta jest bezkonkurencyjny.
Gratulujemy także udanego debiutu w zawodach pływackich pozostałym uczestnikom.

14.04.2011 r.
W VII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Regionie i Ekologii naszą szkołę reprezentowała 3-osobowa drużyna z klasy III: Karol Strószczyk, Klaudia Osuch i Patrycja Ślęzak. Nasi uczniowie musieli wykazać się szeroką wiedzą przyrodniczą, historyczną i społeczną dotyczącą naszego miasta i regionu świętokrzyskiego. Rozwiązywali również zadania dotyczące ekologii i ochrony środowiska. Drużyna zajęła III miejsce. Uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe.

9.04.2011 r.
2 runda Dużej Ligi - Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej 2/2011 w Sandomierzu zakończyła się dla Patryka Gnata (kl. V) samymi sukcesami:
I miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym z wynikiem 41.33;
V miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym z wynikiem 1:11,96.
FANTASTYCZNIE PATRYK - POWODZENIA !

7-8.04.2011 r.
W Miejskim Centrum Kultury odbył się już po raz XIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Wiosenne Trele 2011”. Uczestnicy zaprezentowali piosenki skomponowane przez Jarosława Kukulskiego. W konkursie udział wzięły Emilka Gadecka (kl. 0) i Kasia Półtorak (kl. IV). Dziewczynki zakwalifikowały się do finału konkursu, który odbył się 8 kwietnia. W kategorii klas 0–III, Emilka Gadecka piosenką pt. „Mój pechowy dzień” wyśpiewała I miejsce. Kasia Półtorak za wykonanie  piosenki pt. „Tyle słońca w całym mieście” w kategorii klas IV–VI otrzymała wyróżnienie.

7.04.2011 r.

Drużyna w składzie: Patryk Gula, Mateusz Puchalski, Damian Gluza, Krzysztof Bilski, Bartosz Klepner, Patryk Gnat, Maciej Łyżwa, Dawid Magiera, Oskar Kosakowski i Mateusz Rozmus reprezentowała szkołę w Mistrzostwach Skarżyska-Kamiennej w piłce nożnej chłopców.

6.04.2011 r.

Patryk Gnat i Wojciech Kamiński z klasy V wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym.

26.03.2011 r.
Patryk Gnat (kl. V) podczas 1 rundy Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 - 13 lat w Ostrowcu Świętokrzyskim zajął:
 - III miejsce na dystansie 200 m stylem zmiennym z wynikiem 2:59,50;
-  IV miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym z wynikiem 1:11,33.

22.03.2011 r.

W Szkole Podstawowej Nr 13 w Skarżysku-Kamiennej odbył się finał Powiatowego Konkursu Wiedzy o lesie. W trakcie zmagań uczniowie musieli rozpoznawać szyszki i gałązki różnych drzew i krzewów, jak również rośliny podszytu i runa leśnego. Musieli wykazać się umiejętnością ułożenia łańcucha pokarmowego i rozpoznaniem tropów zwierząt na śniegu. Naszą szkołę godnie reprezentowali Krzysztof Bilski i Aleksandra Miądzel z klasy VI.

(1)

(2)

Styczeń - Luty 2011

19.02.2011 r.

Podczas 1 rundy Dużej Ligi - Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej 1/2011 w Ostrowcu Świętokrzyskim Patryk Gnat (kl. V) zajął następujące miejsca:
- II miejsce
na dystansie 100 m stylem klasycznym z wynikiem 1:32.94;
- IV miejsce
na dystansie 50 m stylem dowolnym z wynikiem 32.08.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

12.01.2011 r.

Odbył się etap szkolny Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o św. Stanisławie Kostka. Do tego etapu przystąpili uczniowie z kl. IV i V: Jakub Ciesielski, Zuzanna Krajcarz, Kamila Zalewska, Patryk Gnat i Wojciech Kamiński. Zwycięzcą został W. Kamiński, który uzyskał największą liczbę punktów i właśnie Wojtek 19 maja będzie reprezentował szkołę w II etapie konkursu w WSD w Radomiu.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»