Start > Wydarzenia > Konkursy
Listopad - Grudzień 2009

3.XII.2009 r.

Zakończyły się rozgrywki Międzyszkolnej Ligii Piłki Nożnej, w której udział wzięli uczniowie z 9 skarżyskich szkół. Drużyna w składzie: Mateusz Miądzel, Artur Osuch, Tomasz Strószczyk, Krzysztof Bilski, Damian Gluza, Patryk Gula, Patryk Gwarek, Bartosz Klepner, Mateusz Puchalski i Maciej Łyżwa zajęła IV miejsce. Chłopcom gratulujemy bardzo dobrego występu w turnieju. Rodzicom chłopców dziękujemy za opiekę i dowóz na zawody.

W Mikołajkowym Turnieju Pływackim Patryk Gnat (kl. IV) zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej w stylu dowolnym i I miejsce startując z klasami V-VI stylem grzbietowym.

Wrzesień - Październik 2009

12.IX.2009 r.

Liczna reprezentacja naszych uczniów wystartowała w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym - I Memoriale im. K. Wolińskiego. Wysokie miejsca zajęli: Klaudia Osuch (II miejsce), Kamila Lisowska (III), Ania Salwerowicz (III), Ola Malik (III), Patryk Gnat, Izabela Ślęzak (VII), Patrycja Ślęzak (VIII).

Bieg uliczny

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»