Start > Wydarzenia > Konkursy
Maj - Czerwiec 2015

25.06.2015 r.

Znamy juz wyniki konkursu czytelniczego przygotowanego przez p. Beatę Półtorak.  W kategorii klas młodszych I miejsce zajęła Wiktoria Mysior, II miejsce - Amelia Mazurkiewicz i III miejsce - Aleksandra Staniec. Natomiast w kategorii klas starszych I miejsce zajęła Sandra Koprowska, II miejsce - Izabela Ślęzak, a III miejsce - Karolina Gronostalska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów czytelniczych!

24.06.2015 r.

W szkole odbył się konkurs ortograficzny zorganizowany przez p. Katarzynę Pejas. Mistrzem Ortografii w kl. VI została Natalia Cader, a w kl. V - Agata Mysior i Jakub Bugajski. GRATULUJEMY!

16.06.2015 r.

Uczniowie klasy V opracowali film prozdrowotny promujący zdrowe odżywianie pod hasłem: "Korzystając ze zdrowej żywności tworzymy zdrowe dania", który został zgłoszony do konkursu współorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Skarżysku-Kamiennej. Scenariusz oraz pomysł filmu opracowała Agata Mysior. Przepis na sałatkę przygotowała Zuzanna Koselnik, natomiast rekwizyty i składniki posiłków przygotowali: Patryk Wiatr, Jakub Bugajski, Krzysztof Półtorak, Maciej Miądzel i Krzysztof Sasal. W role aktorów wcielili się: Beniamin Kasprzyk, Agata Mysior i Krzysztof Półtorak. Montażem zajął się Bartłomiej Herka, a filmowaniem Jakub Banaś wraz z opiekunem Moniką Huszno. Jak się okazało ta zabawna historyjka przypadła do gustu jury i film zdobył III miejsce w konkursie. W październiku dalszy ciąg zmagań.

Sanepid

29.05.2015 r.

Osiemnastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w zawodach "Biegaj z Celsium". Największy sukces osiągnęła Amelka Mazurkiewicz z kl. II, która zajęła III miejsce.

W pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych uplasowali się Sandra Siuda, Natalka Bzymek, Kinga Jankowska i Karol Jankowski.

Dla wszystkich uczestników wielkie gratulacje!

Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy dowozili dzieci, ale też gorąco kibicowali.

MS

26.05.2015 r.

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w Turnieju Gier i Zabaw organizowanym w MCSiR w Skarżysku-Kamiennej.

Na skład naszej reprezentacji złożyło się pięciu chłopców i pięć dziewczynek. Wszystkich konkurencji było 7, a było to m. in.: "sadzenie ziemniaków", rzuty woreczkami na materac, skoki na jednej nodze, skoki obunóż z woreczkiem między stopami, przekładanie szarfy. Po zliczeniu wszystkich punktów okazało się, że zajęliśmy IV miejsce. Wszyscy otrzymali medale, słodkości oraz P. Prezydent K. Krönig wręczył naszej pani statuetkę za udział w Turnieju. Najważniejsze jest to, że dopisały nam humory i świetnie się tam bawiliśmy.

zdj

Od lewej: Gabriela Huszno, Przemysław Gadecki, Piotr Sobótka, Aleksandra Klepner, Kinga Jankowska, Gabriela Basiak, Nikola Szyszko, Filip Cukrowski, Oskar Karwiński, Szymon Wierzbowicz, wychowawca: Violetta Dąbrowa.

Poczuj się, jakbyś tam był i OBEJRZYJ FILMY:

VD

22.05.2015 r.

Duży sukces odniósł Jakub Bugajski z klasy V zdobywając wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Matematyczny". Jedną z trudności tego konkursu jest możliwość zdobywania zarówno dodatnich, jak i ujemnych punktów za rozwiązywane zadania. Kubie udało się zdobyć 101,75 pkt. Za uzyskany wynik otrzymał od organizatorów konkursu książkę i dyplom uznania. Gratulujemy !!!

Konkurs Kangur Matematyczny 2015

Zdj 2

Styczeń - Luty 2015

16.01.2015 r.

Kuratorium Oświaty w Kielcach podało wyniki II etapu Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego. Natalia Cader (kl. VI) zdobyła 55,36 % punktów, natomiast Jakub Bugajski (kl. V) uzyskał 49,11 %. Gratulujemy i życzymy więcej szczęścia w kolejnych konkursach.

MH

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»