Start > Wykaz podręczników

„Kraina odkrywców”

„Kraina emocji”

„Moja książeczka”

„Kraina przedszkolaka” Roczne przygotowanie przedszkolaka. Beata Surowska, wyd. MAC

Pakiet zawiera - Karty pracy cz. 1-4

Prace plastyczne w teczce

„Kraina liter”

„Kraina matematyki”

„Kraina odkrywców”

„Kraina emocji”

„Moja książeczka”

„Jesteśmy dziećmi Bożymi”- Nowy podręcznik dla dzieci pięcioletnich. (dla  wszystkich  dzieci)

KLASA I

Podręczniki przygotowane przez MEN uczniowie otrzymają nieodpłatnie we wrześniu.

Religia „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa podręcznik do religii dla kl. I Szkoły Podstawowej. Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu.

KLASA II

Religia: „Kochamy Pana Jezusa” – podręcznik + ćwiczenia. Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu.

KLASA III

„Elementarz XXI wieku.” Ewa Hryszkiewicz, Barbara Wydawnictwo Nowa Era + zeszyty ćwiczeń , muzyka, teczka artysty + zajęcia komputerowe (cały pakiet).

Religia: „Przyjmujemy Pana Jezusa – podręcznik + ćwiczenia. Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu.

Język angielski – „Bugs Word 3”. Podręcznik + zeszyt ćwiczeń A,- wydawnictwo Macmillan.

Klasa IV

Religia - „Jestem  chrześcijaninem” katechizm + zeszyt  ćwiczeń pod red. ks. prof.  Stanisława Łabendowicza, wydawnictwo AVE

Klasa V

Język polski  „Między nami. Podręcznik do klasy V”- Podręcznik + ćwiczenia - Łuczak A., Murdzek A. - Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Matematyka  „Matematyka 5” –podręcznik + 3 zeszyty ćwiczeń ,Małgorzata Dobrowolska, Marta Jacewicz, Marian Karpiński, Piotr Zarzycki - GWO

Przyroda  „Tajemnice przyrody” Do nowej podstawy programowej Podręcznik z płytą CD-ROM + 2 zeszyty ćwiczeń Ślósarczyk J., Kozik R., Szlajfer F.- NOWA ERA.

Jezyk angielski  Evolution  plus 2 - podręcznik + ćwiczenia, Macmillan ,N. Beare

Historia  Wczoraj i dziś” - podręcznik G. Wojciechowski Nr dopuszczenia 443/2/2013.

Zajęcia komputerowe: „Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej klasy IV-VI” Grażyna Koba, MiGra (z zeszłego roku podręcznik MiGra jest na 3 lata)

Muzyka  „Lekcja Muzyki” kl 5 , M. Gromek, G. Kilbach, NOWA ERA

Plastyka  „Do Dzieła” 4-6 J. Lukas, K. Onak wydawnictwo NOWA ERA (z zeszłego roku!!)

Religia  „Umiłowani w Jezusie Chrystusie” Podręcznik i zeszyt ćwiczeń pod red. Ks. Stanisława Łabendowicza

Klasa VI

Język polski

Między nami. Podręcznik do klasy VI -  Podręcznik + ćwiczenia - Łuczak A., Murdzek A  - Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Matematyka  „Matematyka 6”-  Podręcznik + 3 zeszyty ćwiczeń - GWO. Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, Marcin Karpiński, Piotr Zarzycki.

Przyroda

„Tajemnice przyrody” Przyroda dla klasy VIPodręcznik z płytą CD-ROM + 2 zeszyty ćwiczeń - Czerny A., Mnich K., Lach H.- NOWA ERA.- Do nowej podstawy programowej

Jezyk angielski  „Evolution plus 3”- Podręcznik + ćwiczenia- wyd. Macmillan

Historia  Wczoraj i dziś” - podręcznik G. Wojciechowski Nr dopuszczenia 443/3/2014.

Zajęcia komputerowe:  „Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej klasy IV-VI” Grażyna Koba, MiGra (z zeszłego roku podręcznik MiGra jest na 3 lata)

Religia „Uświęceni w Duchu Świętym” katechizm + zeszyt ćwiczeń

Muzyka  „Lekcja Muzyki” Podręcznik do muzyki kl. 6 szkoły podstawowej , M. Gromek, G. Kilbach,

Zajęcia Techniczne „Zajęcia Techniczne. Część Techniczna”- podręcznik seria „odkrywamy na nowo ” wydawnictwo OPERON MEN 384/2/2012 (z zeszłego roku)