Start
Memory Master
Jeszcze przed świętami 11 uczniów klas 4 - 6 wzięło udział w ogólnopolskim konkursie leksykalnym z języka angielskiego "Memory Master".
Z niecierpliwością czekamy na wyniki.
 
  
 
Jem zdrowo i kolorowo
W piątek 7 kwietnia uczniowie klasy I i II, pod kierunkiem wychowawczyń: p. Anny Cukrowskiej i p. Beaty Półtorak oraz p. Marii Kuś uczestniczyli w warsztatach kulinarnych pod hasłem „Jem zdrowo i kolorowo”.
Podczas zajęć na stanowiskach uczniowie wspólnie z paniami przygotowywali zdrowe potrawy głównie z jajek: kurczaki, jeżyki, łódeczki, a także pyszne kanapki z jadalnymi biedronkami zrobionymi z pomidorków koktajlowych. Uczniowie wykonywali wszystkie potrawy według wcześniej przygotowanych przez panie przepisów. Efektem pracy uczniów były pyszne potrawy, zachęcające kolorystyką i zapachem. Wszyscy uczestnicy mogli spróbować przygotowanych przez siebie pyszności. Jak było wszystko smakowite nie trzeba przekonywać, ślinka leci na samo wspomnienie.
Celem warsztatów jest upowszechnianie wiedzy na temat zdrowego odżywiania, poszerzanie umiejętności oraz rozwijanie zainteresowań sztuką kulinarną.
 
 
 
Pomino deszczu...

To, co o 7 rano wydawało się niemożliwe z powodu padającego deszczu,
22 kwietnia o godz.13 stało się faktem: 
Otrocz i Sikorza to nasze najnowsze zdobycze do Korony Gór Świętokrzyskich. 
Taka sobota Uśmiech

 
  
 
««  start « poprz. 11 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 71 - 76 z 76

Treści i zdjęcia przygotowują nauczyciele placówki. Informacje zamieszcza Iza Michalska.

@2007 SP9 Skarżysko-Kamienna
Wszelkie prawa zastrzeżone