Start
Mistrzostwa Skarżyska w tenisie stołowym

Oto Kuba i Damian. 
Dzisiaj zostali WICEMISTRZAMI Skarżyska w tenisie stołowym! 
Wielkie gratulacje!!! 

 
 
 
 
 
  
 
Podsumowanie grudnia w klasie II i III

• 6. XII Mikołajki w Orońsku
• 12.XII Mikołajki z PGE w MCK – u.
W ramach imprezy Mikołajkowej dzieci obejrzały spektakl teatralny „Kryształowa Królowa Śniegu”. Wzięły udział w animacjach balonikowych – każde dziecko otrzymało balonik w kształcie zwierzaka. Podziwiały szczudlarzy. Największą atrakcją było spotkanie z Mikołajem oraz słodkie upominki. 
• 10 – 14.XII Stypendiada wczesnoszkolna
W dniach 10 – 14 grudnia w naszej szkolne odbył się ogólnopolski konkurs „Stypendiada wczesnoszkolna dla klas 2 i 3”, którego koordynatorem były p. Anna Cukrowska i p. Magdalena Nowek. Konkurs był przeprowadzony w 4 kategoriach: czytelniczy (10.XII), ortograficzny (11.XII), matematyczny (12.XII) i plastyczny (13 i 14.XII). Największym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny – 13 osób i matematyczny 10 osób. Wszystkie materiały konkursowe zostały odesłane do Organizatora 17 grudnia. Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Trzymajcie kciuki!!!
• 17.XII Warsztaty bożonarodzeniowe
Podczas tegorocznych warsztatów uczniowie klas II i III pod kierunkiem swoich wychowawczyń wykonali piękne bombki świąteczne. Dzieci poznały metodę decupagu – technikę z serwetką. Takie warsztaty bożonarodzeniowe to połączenie przyjemności z nauką.
• 19.XII Wigilia
19 grudnia w klasach II i III odbyła się Wigilia. Dzieląc się opłatkiem uczniowie składali sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Raczyliśmy się łakociami przygotowanymi dla nas przez rodziców, którym bardzo dziękujemy.
Słuchaliśmy i śpiewaliśmy kolędy. Było wiele radości. 
 


   

zapraszamy do albumu:
 
 
 
Jasełka 2018
21 grudnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły przedstawili radosną nowinę o Bożym Narodzeniu, o tym, co zdarzyło się w Betlejem. Widzowie ujrzeli Świętą Rodzinę w otoczeniu pasterzy, aniołów i Trzech Króli. Świąteczny nastrój podkreśliły kolędy śpiewane przez dzieci i młodzież.
Swoją obecnością zaszczycili naszą uroczystość: Pani Redaktor Ewa Michałowska – Walkiewicz, Pan Paweł Bugajski - Prezes Stowarzyszenia „Nasze Pogorzałe”, Nauczyciele, Rodzice i Dziadkowie. Po zakończeniu występów Pani Dyrektor Renata Bilska podziękowała uczniom biorącym udział w przedstawieniu, a wszystkim obecnym złożyła życzenia świąteczno - noworoczne. Jasełka przygotowała Pani Marzena Pietras, dekoracje Pani Agnieszka Cieloch, a zdjęcia wykonała Pani Iza Michalska. 
 
Relację Pani Ewy można zobaczyć na:
https://www.polishnews.com/jaselka-skarzyskiej-9
 
 


zapraszamy do albumu:
 
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8 - 14 z 77

Treści i zdjęcia przygotowują nauczyciele placówki. Informacje zamieszcza Iza Michalska.

@2007 SP9 Skarżysko-Kamienna
Wszelkie prawa zastrzeżone