Ogólnopolski Stypendialny Projekt Edukacyjny
Uczniowie klasy trzeciej wzięli udział w Ogólnopolskim Stypendialnym Projekcie Edukacyjnym, organizowanym przez Firmę Edukacyjną „Orzeł”.
W ramach projektu uczniowie uczestniczyli w konkursach z zakresu edukacji czytelniczej, matematycznej, plastycznej i ortograficznej. Wszyscy uczestnicy „Stypendiady” wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami.
Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a finalista „Orzeł Plastyczny” otrzymał medal.
Serdecznie wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Kolejne szczyty zdobyte
Biesak 381 m n.p.m i Telegraf 406 m n.p.m to dwa kolejne szczyty Korony Gór Świętokrzyskich, zdobyte w sobotę 18 marca.

"Konkurs z jajem"
Uczniowie klasy drugiej i trzeciej w marcu wzięli udział w „Konkursie z jajem” organizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.
Przedmiotem konkursu było ozdobienie jaja wielkanocnego bądź wydmuszki techniką tradycyjną lub dowolną. Konkurs miał na celu propagowanie spontanicznej ekspresji plastycznej dzieci i pogłębianie wiedzy związanej z kultywowaniem tradycji Świąt Wielkanocnych.
Nasi uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i zaangażowaniem, a ich prace zostały zaprezentowane w Wojewódzkim Domu Kultury 31 marca 2017r. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»