Pierwsze zajęcia fakultatywne 2017

Pierwsze zajęcia fakultatywne w tym roku szkolnym odbyły się w Kielcach.

Na Hali Legionów kibicowaliśmy Mistrzom Polski PGE VIVE Kielce podczas meczu z Górnikiem Zabrze :)

Spotkanie ze strażakami

4 października

W trakcie spotkania strażacy przybliżyli dzieciom, na czym polega praca strażaka i przekazali cenne wskazówki, jak bezpiecznie zachować się w czasie burzy, wypadku, czy pożaru. Dzieci utrwaliły numery alarmowe 998 i 112 i dowiedziały się, w jakich okolicznościach należy wezwać straż pożarną.

Dzień Chłopaka 2017

W czwartek 27 września z okazji Dnia Chłopaka odbyła się dyskoteka.

Wszyscy świetnie się bawili przy dobrej muzyce. Dziewczyny przygotowały dla chłopców niespodzianki. Było karaoke, nauka tańca belgijskiego, pokaz męskiego chodzenia w szpilkach i podchody. W piątek zaś były życzenia i prezenty. Wybieraliśmy także "najbardziej kolorowo ubranego chłopaka". Było wesoło i bardzo słodkoŚmiech