Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Były nagrody, podziękowania, gratulacje... Czas na wypoczynekUśmiech

Udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!!! SpokoSpokoSpoko

Album na:

O tych sukcesach w minionym roku szkolnym trzeba jeszcze napisać:

W I turnieju szachowym dla klas I-III w ZSP 4 naszą szkołę reprezentowali: Piotr Sobótka i Przemek Gadecki, który zajął 3 miejsce.
W Powiatowym Konkursie Ekologicznym Wiedzy o Lesie finalistami zostali: Aleksandra Staniec i Bartosz Sobótka, przygotowywani do konkursu przez p.dyrektor Renatę Bilską

Info na stronie skarzysko24

Jak nie czytam, jak czytam
Nasza szkoła wzięła udział w największej akcji czytelniczej w Polsce "Jak nie czytam, jak czytam".
Jej organizatorem był miesięcznik ,,Biblioteka w szkole”. Akcja miała na celu promowanie czytania dla przyjemności, bez przymusu, w miłej atmosferze. Polegała na pobiciu rekordu w masowym czytaniu książek przez uczniów.
W tym celu uczniowie zebrali się na placu szkolnym i czytali swoje ulubione książki. W akcję chętnie włączyli się również nauczyciele.

Więcej zdjęć w albumie: