Start
Nowe metody pracy na lekcjach

W październiku klasa V poznawała nową metodę pracy: lapbook. Najpierw wszyscy oglądali lapbooki wykonane przez starsze klasy, potem w grupach trzyosobowych pracowali na lekcji, tworząc lapbook na temat: "Judaizm - wiara w jednego Boga". Aż wreszcie przyszedł czas na ich samodzielne wykonanie. Zobaczcie, jakie piękne. 
Brawo, V klaso! Śmiech

 

  

    

 

 
Kartki na 100-lecie Niepodległości
100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości to ogólnopolska akcja nauczycieli historii. 
Wysyłamy kartki z życzeniami do 100 szkół w Polsce i otrzymujemy kartki od 100 szkół z Polski. Nasze kartki już wypisane i wysłane, ale i my otrzymujemy coraz więcej życzeń.Uśmiech
   
 
Wycieczka klas I-III
3 października uczniowie klas I, II, III wraz z wychowawczyniami: Anną Cukrowską, Magdaleną Nowek oraz Beatą Półtorak wzięli udział w wyciecze do zagrody edukacyjnej - "Wieś.Co". W zagrodzie dzieci dowiedziały się, jak dbać o zwierzęta i mogły je nawet nakarmić :) 
Poznały bliżej przyrodę, otaczający je świat i naturalny rytm życia, zgodny z porami roku. Na warsztatach "Wekujemy, piklujemy" dowiedziały się, w jaki sposób ekologicznie uprawiać rośliny i przetwarzać je tak, aby nie traciły wartości odżywczych. 
Własnoręcznie przygotowały pyszny kompot. 
Mimo deszczowej pogody zabawa była fantastyczna, a chłopcom udało się nawet zagrać w piłkę..Śmiech
 
 
 
zobacz album na: 
  
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 22 - 28 z 76

Treści i zdjęcia przygotowują nauczyciele placówki. Informacje zamieszcza Iza Michalska.

@2007 SP9 Skarżysko-Kamienna
Wszelkie prawa zastrzeżone