Quiz Historyczny „Gramy dla Niepodległej”
Świętujemy Niepodległą...
Tym razem - biorąc udział w Wielkim Świętokrzyskim Quizie Historycznym „Gramy dla Niepodległej”, organizowanym przez Wojewodę Świętokrzyskiego.
Swoją wiedzę odważyli się sprawdzić Amelka, Wiktoria, Natalia i Bartek. Brawa dla nich!!!
Dziękujemy Mamie Wiktorii i Tacie Amelki za dowóz naszych uczniów do Kielc i z powrotem.Śmiech

Spotkanie z przedstawicielami SSIO
19.XI uczniowie klas I, II i III wzięli udział w niezwykłych zajęciach. Naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Skarżyskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich, którzy promują historię miasta Skarżyska - Kamiennej.
Uczniowie klas I -III mieli okazję poznać początki miasta Skarżyska, które obchodzi swoje 95 urodziny, jego dorobek oraz historię.
Najodważniejsi wzięli udział w konkursie tematycznym z nagrodami.

Wycieczka do Janowa Lubelskiego
14 listopada uczniowie klasy III Gimnazjum oraz VII i VIII SP9 wraz z opiekunkami - p.M.Strószczyk i I.Michalską udali się na wycieczkę do Parku Rekreacyjnego Zoom Natury w Janowie Lubelskim.
W ramach bogatego programu wycieczki uczestniczyliśmy w zajęciach w Laboratorium Wiedzy i warsztatach tematycznych o egzotycznych zwierzętach. Każdy miał szansę sprawdzić i pogłębić swoja wiedzę, wziąć na ręce egzotyczne zwierzę, a Exit Room dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie pobytu obejrzeliśmy film 3D o dinozaurach.

zapraszamy do albumów: