Pamiętamy o bezdomnych zwierzętach
Jak co roku w okresie przedświątecznym pamiętamy o bezdomnych zwierzętach. W tym roku potrzebują smakołyków, zabawek, ciepłych koców oraz pieniędzy na specjalistyczną karmę i opłacenie opieki weterynaryjnej.
Każdy darczyńca zostanie nagrodzony słodką niespodzianką.
Podaruj "piątaka" dla bezdomniaka!
Pomóż nam pomagaćUśmiech

Quiz Historyczny „Gramy dla Niepodległej”
Świętujemy Niepodległą...
Tym razem - biorąc udział w Wielkim Świętokrzyskim Quizie Historycznym „Gramy dla Niepodległej”, organizowanym przez Wojewodę Świętokrzyskiego.
Swoją wiedzę odważyli się sprawdzić Amelka, Wiktoria, Natalia i Bartek. Brawa dla nich!!!
Dziękujemy Mamie Wiktorii i Tacie Amelki za dowóz naszych uczniów do Kielc i z powrotem.Śmiech

Spotkanie z przedstawicielami SSIO
19.XI uczniowie klas I, II i III wzięli udział w niezwykłych zajęciach. Naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Skarżyskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich, którzy promują historię miasta Skarżyska - Kamiennej.
Uczniowie klas I -III mieli okazję poznać początki miasta Skarżyska, które obchodzi swoje 95 urodziny, jego dorobek oraz historię.
Najodważniejsi wzięli udział w konkursie tematycznym z nagrodami.