Bezpieczne wakacje 2018
W dniu 14 czerwca dla uczniów naszej szkoły pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa w czasie wakacji przeprowadzili: sierżant sztabowy Edyta Wiatr i aspirant sztabowy Norbert Łoboda.
Uczniowie otrzymali ulotkę z zasadami bezpieczeństwa nad wodą i obowiązującymi oznaczeniami.

Zachęcamy Rodziców do zapoznania się z:

Wycieczka do Zamościa - VI 2018

Długo wyczekiwana wycieczka na Roztocze odbyła się!Uśmiech

Na dwudniową wyprawę wybrali się uczniowie klas 5, 6 i 7 wraz z wychowawczyniami. Zwiedziliśmy Stare Miasto wraz z rynkiem i muzeum w Zamościu oraz zagrodę w Guciowie z kolekcją m.in. meteorytów, gdzie upieczono dla nas pyszne podpłomyki. W Szczebrzeszynie spotkaliśmy się z chrząszczem, który brzmi w trzcinie, oraz jego "starszym bratem", a potem pojechaliśmy do Zwierzyńca. Tam atrakcją był kościół na wodzie, a nieoczekiwane spotkanie z kaczkami i łabędziami dało chwilę wytchnienia przed 15-kilometrowym spacerem przez Roztoczański Park Narodowy, przez Stawy Echo, do hodowli konika polskiego we Floriance.

Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy z pamiątkami i pięknymi wspomnieniami Spoko

Więcej zdjęć w albumie na:

Dzień Dziecka 2018

Dzień Dziecka w naszej szkole - tradycyjnie pod nazwą "Sprawnym Rowerem po Europie" - odbył się jak co roku we współpracy ze Skarżyskim Towarzystwem Cyklistów. Udział w imprezie wzięło około 120 uczestników, w tym rodzice i dziadkowie. Przeprowadzono konkursy sprawnościowe, w których wzięło udział ponad 50 dzieci. Obdarowano nagrodami nie tylko zwycięzców, lecz wszystkie dzieci uczestniczące w zawodach. Ponadto wręczono upominki pozostałym dzieciom uczestniczącym w imprezie „Sprawnym rowerem po Europie”.

Poza tym dla wszystkich dzieci zorganizowano poczęstunek (kiełbaski i kaszanka z grilla, paczki, bułki, napoje). Dla najmłodszego uczestnika imprezy ufundowano puchar. Szczególnie zostało wyróżnione dziecko niepełnosprawne ruchowo, które otrzymało puchar i specjalną nagrodę.
Organizatorzy imprezy oraz jej uczestnicy, dostrzegając potrzebę kontynuacji, umówili się na spotkanie za rok Uśmiech.
Statuetki z wyrazami wdzięczności od społeczności SP9 otrzymali panowie: Jerzy Stępień, Karol Stopa i Szczepan Płusa.
Dziękujemy Panom oraz Dyrektorowi MSCiR, P. Januszowi Sztompke i wszystkim cyklistom Spoko.

Zobacz więcej zdjęć na:

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»